Měkké mytí

specializujeme na veškeré služby čištění exteriérů. Od mytí střech, mytí budov, čištění betonu, plotů, teras a mnoha dalších, jsme si jisti, že zvládneme VŠECHNY vaše potřeby v oblasti čištění exteriérů, ať už obytných nebo komerčních! 


Výhody měkkého mytí oproti jiným metodám

Nejlepší metoda čištění z několika důvodů:

1. Šetrné čištění : Na rozdíl od vysokotlakých metod je měkké mytí šetrné k povrchům a snižuje riziko poškození.

2. Eliminuje organické kontaminanty : Měkké mytí se zaměřuje a likviduje plísně, řasy a mech, čímž zajišťuje, že se rychle nevrátí.

3. Odolné výsledky : Účinky měkkého mytí vydrží déle než tlakové mytí.

4. Šetrné k životnímu prostředí : Naše roztoky jsou biologicky rozložitelné a bezpečné pro životní prostředí, čímž chrání vaši zahradu a místní ekosystém.

5. Zachovává ochranné nátěry : Měkké mytí zachovává ochranné vrstvy na povrchu, zajišťuje delší životnost a snižuje opotřebení.

6. Cenově efektivní : Zatímco měkké mytí může mít vyšší počáteční náklady, jeho dlouhodobé výsledky a prevence potenciálního poškození z něj činí z dlouhodobého hlediska ekonomičtější volbu.

V podstatě měkké mytí poskytuje komplexní, ekologické a nákladově efektivní řešení čištění, které zajišťuje, že domovy jsou čisté, chráněné a konzervované.

Mněli byste si dát pozor - zda má váš dům oxidaci. Když se zdá, že na vaší fasádě je vrstva prachu a nikdy nezmizí bez ohledu na to, kolik vody na ni nastříkáte. Když je mokrá vypadá normálně, ale když uschne, vypadá zase zaprášená. To bude vyžadovat odstranění oxidace a to je v podstatě renovace!

Fasáda

Měkké mytí fasády je čisticí proces, který bezpečně odstraňuje organické skvrny, plísně a řasy z venkovních povrchů pouze pomocí směsi povrchově aktivní biologicky odbouratelné látky a vody - pouhým nástřikem. 

Dalžba

Tlakové mytí vyžaduje vysoký tlak vody a dochází pouze k povrchovému odstranění a poškození struktury, které zimu nepřežije bez poškození. K hubení plísní, bakterií, řas, hub, mechu a dalších bakterií je metoda Měkkého mytí s biologicky odbouratelným čisticím roztokem rozumnější.

Střecha

Naše metoda bezpečně zabíjí veškerý mech, plísně a bakterie a také zbavuje střechy všech nečistot i špíny a vrací jí přirozenou barvu, aniž by došlo k poškození. Mytí provádíme pouze z okraje a po střeše nechodíme!!!

Toto čištění, provádíme pouze v případě, že se jedná o organický nános ve formě zelné barvy nebo zčernání. Oxidace je spíše na renovaci povrchu, za jinou cenu m2.

Cena 50,- Kč/m2 u plochy od 100m2 

Cena 40,- Kč/m2 u plochy od 250m2

Cena 30,- Kč/m2 u plochy od 500m2